Je samozřejmé, že při nákupu realit v Thajsku, kde se často nejedná o malou finanční částku, nikdo nechce udělat žádnou chybu při podpisu kupní smlouvy, transferu vlastnických práv či kontrole původního majitele. I když se v Thajsku jedná o podstatně rychlejší a jednodušší proces než jak jej znáte z České republiky, jistě se Vám opatrnost a znalost místního prostředí při nákupu vyplatí. Naše společnost Vám zajistí nejen nabídku nemovitostí v Thajsku, ale i Vás povede celým procesem při vyřizování potřebných fomalit a dokumentů. 

 

Kupní smlouvy

Při uzavírání kupní smlouvy je třeba vše řádně prostudovat a prověřit, hlavně to zda smlouva obsahuje všechny náležitosti dle zákona. Projdeme s Vámi celou smlouvu bod po bodu, jednotlivé pojmy vysvětlíme a v případě požadavků smlouvu upravíme či přepracujeme. Případně Vám necháme smlouvu přeložit do českého jazyka, abyste měli jistotu, že je vše v pořádku.

Založení společnosti

Pokud se rozhodnete, že chcete v Thajsku začít podnikat nebo že koupíte nemovitost na společnost, pomůžeme Vám se všemi úskalími, které Vás při zakládání společnosti v Thajsku potkají. Díky našim zkušenostem s podnikáním v Thajsku a spoluprací s právnickou kanceláří Pensit And Laws Group bude celý proces jednoduchý a přímočarý.

Non-Immigrant Visa

V případě, že budete chtít v Thajsku pobývat dlouhodobě či začít podnikat, pomůžeme Vám s žádostí o tzv. Non-Immigrant Visa, která můžete získat za určitých podmínek pokud v Thajsku podnikáte, studujete nebo trávíte svoji penzi (pro osoby starší 50 let). Tento typ víz je vydáván od 90 dnů až po 1 rok povolení pobytu v Thajsku. Toto vizum je nutné k udělení pracovního povolení ale není třeba, pokud chcete koupit a vlastnit nějakou nemovitost !.

Pracovní povolení

Jestli v Thajsku chcete začít pracovat, musíte nejprve získat pracovní povolení. Při zjištění, že pracujete bez povolení Vám hrozí okamžitá deportace a zákaz vstupu do Thajska. Pomůžeme Vám s žádostí a přípravou potřebných dokumentů k získání pracovního povolení. Pracovní povolení není nutné, pokud chcete koupit a vlastnit nějakou nemovitost !

Účetnictví

Když se rozhodnete začít v Thajsku podnikat či koupíte nemovitost na společnost, je ve Vašem vlastním zájmu vést řádné účetnictví a platit včas a ve správné výši daně. Pomůžeme Vám jak s odvody DPH, daňovým přiznáním, účetní uzávěrkou, pracovními smlouvami, odvody sociálního a zdravotního pojištění či jinými Vašimi požadavky.

Licence k podnikání

Na některé druhy podnikání v Thajsku budete potřebovat řádnou licenci. Pomůžeme Vám s žádostí o její udělení a přípravou potřebných dokumentů. Licenci budete potřebovat například při otevření baru, provozování restaurace či diskotéky, při prodeji alkoholu či cigaret, vedení cestovní kanceláře nebo třeba při provozování kadeřnictví nebo lékárny.

Notářské služby

Nabízíme i zajištění notářských služeb pokud budete potřebovat ověření podpisu, dokumentů, kupní smlouvy, poslední vůle, vypracování a ověření plné moci, legalizace dokumentů, vystavení apostily apod.

Poradenské služby

Pokud se chcete začít v Thajsku podnikat nebo žít jistě oceníte naše rady a doporučení. Naše společnost podniká v Thajsku od roku 2007 a během této doby si vypracovala řadu důležitých kontaktů mezi soukromými i státními institucemi. Naše vlastní zkušenosti Vám mohou pomoci k rychlejší adaptaci v cizím prostředí a ušetří Vám finance, čas a nervy.

Překladatelské služby

Jelikož všechny dokumenty, které se týkají podnikání nebo nákupu nemovitosti v Thajsku jsou v thajštině, jistě budete potřebovat služby kvalitního a důvěryhodného překladatele. Jednodušší dokumenty Vám můžeme přeložit přímo my. V případě složitějších dokumentů Vám doporučíme a zajistíme soudního překladatele z thajského nebo anglického jazyka.

Naše společnost Vám zajistí nejen nabídku nemovitostí v Thajsku, ale i Vás povede celým procesem při vyřizování potřebných fomalit a dokumentů.

Doporučené nemovitosti k prodeji

F001, The View Cosy Beach 1+1
฿ 3,090,000.00
Typ nemovitosti: Financování, Byty
Prodej/Pronájem: PRODEJ
...

F002, The Place Pratumnak 1+1
฿ 3,950,000.00
Typ nemovitosti: Financování, Byty
Prodej/Pronájem: PRODEJ
...

C003, New Nordic Sea View 3+1
฿ 11,000,000.00
Typ nemovitosti: Byty
Prodej/Pronájem: PRODEJ
...

Doporučené developerské projekty

NC002, The Jewel Pratumnak
฿ 2,465,600.00
Typ nemovitosti: Nové byty
Prodej/Pronájem: PRODEJ
...

NC003, The Point Pratumnak
฿ 3,200,000.00
Typ nemovitosti: Nové byty
Prodej/Pronájem: PRODEJ
...

Doporučené nemovitosti k pronájmu

R003, Laguna Bay 2 - Pronájem
฿ 18,000.00
Typ nemovitosti: Byty
Prodej/Pronájem: PRONÁJEM
...