Jedním ze zásadních problémů, kterým mnozí naši klienti v několika posledních letech v Thajsku čelili, bylo získat financování ze strany bank pro jejich investice do nemovitostí. Pro cizince bylo téměř nemožné, aby se kvalifikovali a byly jim poskytnuty bankovní půjčky/úvěry na jejich nákupy nemovitostí zde, v Thajském království. Víme, že thajskému odvětví s nemovitostmi by se dařilo velmi dobře, pokud by kvalifikovaným cizincům nabídlo fondy pro investování na thajském trhu realit. Zcela určitě by se jednalo o velmi pozitivní impulz pro povzbuzení thajského trhu s nemovitostmi jako celku. Ve společnosti PPF (Pattaya Property Finance) přicházíme s řešením a plánujeme tuto potřebu naplnit. Velmi aktivně pro Vás prosazujeme filozofii financování vlastníkem (dále Owner Financing), stejně jako pro mnohé další klienty kupující dům nebo byt v soukromém vlastnictví. Shromáždili jsme rozsáhlý seznam majitelů domů a soukromých bytů, kteří jsou ochotni nabídnout našim zákazníkům Owner Financing. Možná jste již zaznamenali, že PPF inzerovalo mnohé z těchto Finance nemovitostí s variantou Owner Financing v předních časopisech a novinách v Pattayai, jakož i na celém východním pobřeží.

 

Co je Owner Financing?

Je-li část nebo celá kupní cena, snížená o zálohu složenou kupujícím, nesena prodávajícím, poskytuje prodávající „financování vlastníkem“ (Owner Financing). Místo aby se kupec obrátil na banku, tak prodávající poskytuje možnost nákupu pomocí úvěru. V takovém případě se kupující a prodávající dohodnou na úrokové sazbě, výši měsíční splátky a době trvání úvěru.

Jednou z našich hlavních rolí je pomoc a naše přítomnost při jednáních mezi Vámi a vlastníkem nemovitosti.

Proč doporučujeme možnost nákupu na splátky přímo od vlastníka

  1. NASTĚHUJTE SE NYNÍ, PLAŤTE POZDĚJI Rychlý a snadný způsob jak se nastěhovat do Vašeho nového domova hned teď!
  2. MINIMÁLNÍ NEBO NULOVÉ POSUZOVÁNÍ BONITY I když prodávající vyžaduje zprávu o finanční situaci kupujícího, výklad prodávajícího ve smyslu splnění podmínek na straně kupujícího pro poskytnutí úvěru je zpravidla méně přísný a pružnější než v případě běžných věřitelů.
  3. FINANCOVÁNÍ NA MÍRU Na základě Vámi vyjednané kupní ceny si budete moci stanovit přijatelné měsíční platby, které budou odpovídat Vašemu rozpočtu a finančním možnostem.
  4. PRUŽNOST ZÁLOHOVÉ PLATBY Velmi přijatelné částky zálohových plateb a platebních období, díky nimž se pro Vás financování stane příjemnou zkušeností.
  5. NIŽŠÍ POPLATKY SPOJENÉ S UZAVŘENÍM TRANSAKCE KOUPĚ NEMOVITOSTI Díky tomu, že nemáte věřitele z řad finančních institucí, jste ušetřeni poplatků za vypracování spisu, manipulačních a administrativních poplatků, či jakýchkoli ostatních souborů různých poplatků, které věřitelé běžně účtují, což automaticky šetří peníze na straně nákladů kupujícího za uzavření transakce.

Chápeme, že většina kupujících by ráda získala financování na období v rozpětí mezi 5 a 10 roky, ne-li ještě na déle, nicméně vlastníci nemovitostí upřednosťnují 2 až 3 leté období financování.