15 Fotografie

15 Fotografie

F001 - The View Cosy Beach 1+1

Kasetsin Soi 7, Cosy Beach, Pratumnak, 2015, Pattaya
 4204
฿ 3,090,000.00
Apartmán je plně zařízen včetně všech spotřebičů jako je LCD televize, mikrovlná trouba, lednice, klimatizace. Nabýtek a úložné prostory v ceně. Financování vlastníkem a GARANCE PŘÍJMU Z PRONÁJMU.

Financování vlastníkem + GARANCE příjmu z pronájmu

1+1 - 44.4 m2

50% první splátka / 36 měsičních splátek / 7% úrok

5% GARANCE příjmu z pronájmu po dobu 3 let 

PLNĚ ZAŘÍZENO

20 poschoďová budova nabízí apartmány nejvyšší úrovně. Apartmán má výhled na moře, které je vzdáleno asi 300m. Při vstupu do budovy naleznete vkusně zařízenou a moderní lobby s 24 hodinovou službou. Dále je v budově víceúrovňové parkoviště, v 19. poschodí skvěle vybavené fitness centrum a na střeše budovy luxusní bazén s výhledem na moře. Restaurace blízko bazénu Vám nabízí panoramatický výhled na celý Pattayský záliv. Apartmán je plně zařízen včetně všech spotřebičů jako je LCD televize, mikrovlná trouba, lednice, klimatizace. Nabýtek a úložné prostory v ceně. Skvělá investice či Vaše prázdninové sídlo.

Populární a jedna z nejvíce žádaných adres v Pattaya - Cosy beach. Jen 300m od moře. V blízkosti je plno restaurací, barů či prodejen. Ideální místo pro trávení dovolené. Díky skvělé poloze se dá apartmán použít i k pronájmu, díky kterému je zaručena rychlá návratnost vložených investic.

Info
Typ nemovitosti:
Prodej / Pronájem:
Ložnice:
1
Koupelna:
1
Pokoje:
2
Čtverečné metry:
44.4

Poloha